Jelenia Góra: Porażka KKS-u

Sobota, 19 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 20 sierpnia 2006, 0:36
Autor: Agnieszka Rafińska
W sobotę na stadionie przy ulicy Podchorążych swój inauguracyjny mecz rozegrała drużyna KKS-u. Ligowy debiut nie wyszedł podopiecznym Igora Demianienki, którzy ulegli Pogoni Wleń 1:2.

Już w pierwszych minutach spotkania bramkarz KKS-u musiał wyjmować piłkę z siatki. Celnym trafieniem na listę strzelców wpisał się Sebastian Lis. Utrata bramki nieco załamała beniaminka. Nie potrafili stworzyć groźniejszej sytuacji przez kilkanaście minut od utraty gola. W końcu KKS-iacy zmobilizowali się i przypomnieli sobie, że też potrafią grać w piłkę. Dało to efekt na kilka minut przed końcem pierwszej części gry. Do piłki odbitej od poprzeczki doszedł Marcin Binasiewicz i skierował ją do bramki. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

Po zmianie boisk gospodarze mimo wypracowania sobie wielu sytuacji nie potrafili ich „wykończyć”. Rywale równie nieporadnie atakowali bramkę Jarosława Janusza. Po kilkunastu minutach bezbarwnej gry więcej szczęścia dopisało podopiecznym Kazimierza Jóźwickiego. Do prostopadłego podania doszedł Kamil Działtowicz, który dał prowadzenie swojej drużynie. Pomimo dopingu kibiców piłkarzom z Jeleniej Góry nie udało się odrobić straconej bramki. Nieciekawy pojedynek zakończył się porażką KKS-u 1:2.

<b>KKS - Pogoń Wleń 1:2(1:1)</b>
0:1 Lis 3 min.
1:1 Binasiewicz 43 min.
1:2 Działtowicz 54 min.